News

Dodatkowe treningi

Po feriach  będziemy stopniowo wprowadzali zmiany w treningach w całej Akademii. Od udoskonalenia planu szkolenia, poprzez zmiany w strukturze treningu, aż po dodatkowe treningi indywidualne, motoryczne chcemy podnieść jakość szkolenia na jak najwyższy poziom. Cały projekt ma zakończyć się w czerwcu i sprawić, że dzieci będą rozwijały się szybciej i bardziej świadomie.


Bardzo nam zależy, aby szkolenie w naszej Akademii stało na jak najwyższym poziomie. Dlatego po feriach wprowadzamy trening indywidualny jako stały element treningu piłkarskiego dla dzieci od wieku orlika(10 lat). Nie mamy możliwości, aby prowadzić te treningi dla wszystkich dzieci (narazie tylko ósemka dzieci w grupie młodzika), jednocześnie nie chcemy tworzyć Państwu dużych kosztów takiego treningu. Uważamy, że opłata 10 zł jest symboliczna, biorąc pod uwagę ceny takich treningów w innym miejsach. 

Zalety treningu indywidualnego :

- jeszcze większa indywidualizacja szkolenia, grupy maksymalnie 4 osobowe

- poprawa techniki piłkarskiej, decyzyjności, motoryki

- treninig mentalny i wsparcie mentalne, próba obrania drogi rozwoju dla młodego piłkarza


W dobie komputerów dzieci coraz mniej czasu poświęcają na "granie podwórkowe" w piłkę, które przynosiło niesamowite efekty. W związku z powyższym - kolejną zmianą są zadania domowe, które trenerzy będą egzekwować w sposób jednolity w całej Akademii.

Trenerzy będą się kontaktować z Państwem poprzez social media bądź smsem i informować o zadaniu domowym dla chłopców. Potrzebujemy Państwa zaufania i wsparcia, by trenerzy dostawali krótkie filmy z nagraniem odbywanego zadania domowego - pomysł jest zaczerpnięty prosto z akademii Ajaxu Amsterdam.

W przypadku pobitego rekordu, np. żonglerek, w nagrodę taki film w ramach motywacji dla dziecka, będzie mógł się znaleźć na grupie facebooka "Społeczność As Fenomen" lub głównej stronie Fenomenu na facebooku.

Popularne