News

Treningi od 4 maja!

Rząd chce poluzować obostrzenia w związku z epidemią Koronawirusa. Poniżej prezentujemy naszą propozycję treningów. Są to nasze zalecenia. Czekamy, aż rząd wprowadzi w życie zamierzenie o odmrożeniu sportu, wtedy poznamy więcej szczegółów. Grupa w Lutynii będzie miała jedno wejście/wyjście z orlika, dlatego nie tworzyłem osobno grafiki. Zainteresowane osoby prosimy o informacje telefoniczne, smsem, czy dziecko będzie brało udział w treningach w maju.

Kontakt: Michał Bakalarz, koordynator - 721035858, Anna Bakalarz, koordynator - 505524606, bądź trener prowadzący.

Uwagi:

  1. Treningi będą odbywać 2 razy w tygodniu po 45 minut.
  2. Trenerzy ustalają grupy treningowe po otrzymaniu zgłoszenia chęci uczestnictwa w treningach w maju.
  3. Grafik będzie ustalany po otrzymaniu od wszystkich rodziców informacji, czy dzieci będą uczestniczyć w treningach w maju.
  4. Koszt za treningi w maju - 50 zł dla trenujących, 40 zł dla trenujących zdalnie (w przypadku trudnej sytuacji prosimy o informację telefoniczną, bądź smsem, wtedy opłata za treningi jest obniżana/umażana). Opłatę 50 zł traktujemy jako uregulowanie treningów w związku z całą opłatą za marzec. Osoby, które nie chcą jeszcze wysyłać dzieci na trening, będą miały odrabiane marcowe treningi w późniejszym terminie, bądź obniżaną opłatę w momencie powrotu na trening na boisku.

Stadion Leśnica, ul. Kosmonautów 320

Stadion gotowe

Boisko orlik ul. Eluarda 51 pod SP 51

Orlik gotowe

Popularne