News

Składka członkowska

Od września 2023 zmianie ulega wysokość składki członkowskiej w AS Fenomen Leśnica. Wynosić ona będzie 190 zł miesięcznie. Jest to spowodowane głównie ogromnym wzrostem opłat za wynajem wszystkich obiektów sportowych z jakich korzystamy oraz kosztów stałych takie jak opłaty sędziowskie, księgowość, wynagrodzenia dla trenerów, paliwo itd. Składka dalej pozostaje niska w porównaniu z innymi klubami we Wrocławiu. Jeśli chcemy zachować tak dobrą jakość treningów tj. trenerzy z licencjami UEFA B, UEFA C, 2 trenerów na treningach, treningi 1,5 - 2 h jesteśmy zmuszeni podnieść składkę do kwoty 190 zł, a dla nas najważniejsze, aby treningi stały na jak najwyższym poziomie przy jednocześnie niskiej kwocie składki członkowiej. 

Mamy nadzieję, że nie będzie to przeszkoda dla Państwa, aby dzieci uczęszczały na treningi. Proszę pamiętać, że mamy 2 możliwości niższej składki członkowskiej:

- rodzeństwo (190 zł pierwsze dziecko, każde kolejne 90 zł)

- podanie o obniżenie lub anulowanie składki w danym miesiącu lub dłuższym okresie spowodowane trudną sytuacją finansową/materialną

Uchwała - składka członkowska IX 2023

Popularne