Image

Spółka Kampol realizuje wizję logistyki magazynowej, która jest zrównoważona, bezpieczna oraz różnorodna. Wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę z zakresu produkcji może oferować swoim klientom wszechstronne rozwiązania, produkty oraz usługi w jednym miejscu. Sklep Internetowy Kampol to automatyczna platforma sprzedażowa dedykowana dla większych i mniejszych podmiotów, które oczekują szybkiej dostawy produktów z branży logistyki magazynowej.

Strona internetowa

Image

WROgroup jest biurem rachunkowym, specjalizujemy się w obsłudze rachunkowo - księgowej dla małych i średnich firm.

Kontakt: 696 969 648

Image

Jesteśmy firmą, która powstała w 2015r. Zajmujemy się prowadzeniem lokali gastronomicznych oraz sklepików z licencjonowanymi gadżetami na terenie Polski. Dzięki współpracy z międzynarodowymi firmami zajmującymi się dystrybucją licencjonowanych towarów związanych z popkulturą, oferujemy wysokiej jakości usługi i szeroki asortyment zgodnie z inspirującymi nas tematami. Po latach starań udało nam się podjąć współpracę z firmami ze Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonego Królestwa, Indii, Chin oraz całej Europy, aby zapewnić naszym odbiorcą wysokiej jakości licencjonowane produkty.

 

Kontakt: +48 511 775 804 

Strona internetowa

Facebook

Image

TEAMROL to firma specjalizująca się w systemach osłonowych na okna. Dzięki 20-letnim doświadczeniu tworzy bezkonkurencyjne produkty z dbałością o każdy szczegół. Znajdą Państwo tutaj zasłony microflex, rolety: w kasecie, dachowe, zewnętrzne, z folią refleksyjną, rzymskie, klasyczne, żaluzje: pionowe, pilsowane, bambusowe, drewniane, aluminiowe, moskitierty: plisowane, drzwiowe, drzwiowe przesuwne, rolowane, ramkowe.

Kontakt: +48 609 572 059

Strona internetowa

Facebook

Szkoła Podstawowa nr 51 we Wrocławiu

Image

Współpraca między SP 51, a AS Fenomen Leśnica rozpoczęła się jeszcze długo przed rozpoczęciem funkcjonowania lokalnej Akademii piłki nożnej. Symbioza z jaką oddziałowują na siebie oba podmioty daje efekty przede wszystkim dzieciom uczęszczającym do szkoły i klubu. W Fenomenie dzieci rozwijają swoją sprawność fizyczną, pewność siebie, umiejętności społeczne. Dzieci potrafią radzić sobie ze zwycięstwem oraz porażką, są pokorniejsze. Wiedzą, że aby osiągnąć sukces należy ciężko pracować, być konsekwentnym, systematycznym i wierzyć w proces, jako główny element samodoskonalenia. Dzięki współpracy podopieczni czują przynależność do klubu, szkoły, ale również do małej ojczyzny – Leśnicy. Klub zyskuje dostęp do obiektów sportowych, natomiast Szkoła dostaje uczniów o wyższym ogólnym poziomie sprawności fizycznej. Jednostki podejmują wspólne działania np. organizacja imprez sportowych, wzajemna reklama klubu i szkoły, wzajemne podnoszenie marki obu podmiotów.

Strona internetowa

Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA 

Image

Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA należy klubu piłkarskiego z polskiej ekstraklasy - Śląska Wrocław. Śląsk współpracuje z nami w zakresie rozwoju dzieci i młodzieży. Dzięki wspólnym działaniom piłkarze z Leśnicy mają możliwość sprawdzenia się w Akademii Śląska i w konsekwencji trafienia do najlepszej drużyny we Wrocławiu i jednej z najlepszych w Polsce. Jest to szansa dla każdego zdolnego dziecka na promowanie się i jeszcze szybszy rozwój poprzez treningi wśród najlepszych dzieci w Polsce.

Image

Meblux 7 to połączenie precyzyjnej rzemieślniczej pracy oraz nowoczesnych technologii. Zespół tworzą specjaliści, którzy z pasją projektują i wykonują meble. Od 8 lat jesteśmy z Wami dzięki zamiłowaniu do mebli, profesjonalnemu podejściu, elastyczności oraz dbałości o Waszą satysfakcję i pełne zadowolenie z naszych usług. Jeżeli są Państwo na etapie planowania wymiany mebli kuchennych, szaf, mebli nietypowych, zachęcamy do sprawdzenia Meblux7, który z chęcią wspiera naszą Akademię fundując zawodnikom z rocznika 2013 stroje meczowe.

Facebook

Image

Zespół SuperMed oferuje profesjonalne i kompleksowe zabezpieczenie medyczne dla podopiecznych i pracowników AS Fenomen Leśnica.

W centrum medycznym przy ul. Bulwar Ikara 16 mamy możliwość diagnozy ( rtg, usg ) i kompleksowego leczenia zachowawczego urazów sportowych. Specjaliści na miejscu zaopatrują w opatrunki gipsowe tradycyjne jak i syntetyczne (tzw. lekkie) oraz wszelkiego rodzaju ortezy w taki sposób by mali sportowcy mogli jak najszybciej wrócić do zdrowia, a tym samym skrócić czas bez treningów.

SuperMed oferuje nam pomoc w zakresie:

 • urazów u dzieci i dorosłych
 • urazów przeciążeniowych (takich jak bóle kolan, bóle pięt)
 • wszelkiego rodzaju urazów sportowych (złamania, skręcenia, naderwania, zwichnięcia)
 • zaopatrywanie świeżych ran

Dodatkowo możemy skorzystać z konsultacji w dziedzinie:

 • ortopedia dorosłych i ortopedia dziecięca
 • chirurgia dziecięca
 • urologia dziecięca
 • neurochirurgia dziecięca
 • nefrologia dziecięca
 • usg tkanek miękkich, brzucha stawów u dzieci i dorosłych
 • poradnia wad postawy
 • poradnia wad klatki piersiowej i kręgosłupa
 • rehabilitacja po urazach, wieku rozwojowego i wad postawy

Przed Nami wiele ciekawych wydarzeń! Już teraz mamy dla Was możliwość skorzystania ze wszystkich usług SuperMed ze zniżką aż 20%! Więcej informacji u trenerów!

Strona internetowa