Rozgrywki

wtorek, 04 wrzesień 2018 20:29

Wystartowała liga trampkarzy!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek 4 września o godz 17.00 w Oleśnicy swoje zmagania w rozgrywkach klasy okręgowej rozpoczęli Trampkarze Fenomenu.

Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla Zespołu z Leśnicy, bo gospodarze już na początku meczu objęli prowadzenie. Mimo tego zawodnicy Fenomenu szybko pokazali, że z ogromnym zaangażowaniem podeszli do tego meczu. Najpierw kapitan Paweł Korzeń wykorzystał prostopadłe podanie Kacpra Lewandowskiego i doprowadził do remisu.

Następnie fantastyczną akcją popisał się Oliwier Jaworski. Oli minął kilku rywali i strzałem z ponad 20 metrów wrzucił piłkę Bramkarzowi "za kołnierz". Fenomen się nie zatrzymywał! Autorem trzeciego gola był Cyprian Kindrat, który znakomicie podłączył się z defensywy i dzięki uderzeniu zza pola karnego wpisał się na listę strzelców. Przed przerwą prowadzenie mógł jeszcze podwyższyć Kamil Baran, lecz jego strzał trafił w boczną siatkę.

Druga odsłona to już dominacja miejscowej Pogoni. Mieliśmy ogromne problemy żeby wyjść z pod wysokiego pressingu gospodarzy. Pod rzucie wolnym oraz rzucie różnym Drużyna z Oleśnicy doprowadziła do remisu. W samej końcówce bardzo bliscy zdobycia bramki byli Kacper Lewandowski oraz Kamil Baran, niestety ich strzały minimalnie minęły bramkę Pogoni.

Trener Oleg ocenia mecz na plus. Potrafiliśmy stworzyć dużo sytuacji, ale nie mogliśmy zdominować przeciwnika w środku pola. Fenomen był w tym meczu monolitem. Każdy zespół walczący przeciwko nam, będziem usiał się sporo natrudzić, żeby wyrwać 3 pkt. 

Skład Fenomenu: Kluj - Danilewicz, Mielczarek, Kindrat, Jarosz - Krok, Osman - Jaworski, Korzeń, Stępień - Lewandowski oraz Grobelny, Nowakowski, Baran, Oleś, Brożyna, Konarski.

Popularne