Rozgrywki

czwartek, 13 wrzesień 2018 20:57

Fenomen bez porażki!

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Dziś o godz. 17.30 rozpoczął się mecz ligi okręgowej trampkarzy, w którym na stadionie w Leśnicy podejmowaliśmy EKS Kolektyw Radwanice. Niestety dzień przed meczem kontuzji nabawili się Paweł Korzeń i Marek Nowakowski. Mamy nadzieję, że nasi bardzo ważni zawodnicy jak najszybciej wrócą do gry. Dodatkowo z powodu gorączki nie mógł zagrać Emil Danilewicz, a Oliwier Jaworski był na zawodach lekkoatletycznych w Warszawie.

Gracze obu Drużyn z wielkim zaangażowaniem podeszli do tego meczu. Było sporo walki, pojedynków indywidualnych. Jednak to Fenomen kreował groźne sytuacje podbramkowe. Po fantastycznym podaniu Kamila Barana, Kacper Lewandowski pokonał bramkarza gości. Gospodarze chętnie wymieniali podania i szukali kolejnych okazji,których niestety nie udało się znów wykorzystać i wynik już do końca nie uległ zmianie. Cieszy ambitne podejście całego zespołu. Oprócz tego, że chętnie myślimy o działaniach ofensywnych, to jesteśmy bardzo aktywni w defensywie. Oskar Kluj oraz Kacper Grobelny po raz drugi zachowują czyste konto. Oczywiście to efekt działań w obronie całego zespołu. Bardzo pozytywnie zaprezentowali się również Zawodnicy z grupy Młodzików : Kacper Guzik oraz Mateusz Bagan zagrali bardzo ambitnie.

Skład : Kluj - Brożyna, Mielczarek, Kindrat, Jarosz - Krok, Osman - Baran, Stępień, Oleś - Lewandowski oraz Grobelny, Konarski, Mitelstet, Bagan, Guzik, Łamasz.

Popularne