Rozgrywki

Michał

Michał

środa, 09 grudzień 2020 14:58

Harmonogram treningów

środa, 14 sierpień 2019 13:12

Nabór do Akademii!

Zapraszamy wszystkie chętne osoby z roczników 2005-2015 na treningi piłarskie do Akademii Sportu Fenomen Leśnica! 

poniedziałek, 12 sierpień 2019 16:48

Nowa opłata za treningi od września

Chcieliśmy Państwa poinformować o podniesieniu opłaty za trening od września 2019 roku do 100 zł miesięcznie. Jest to wynikiem ciągłego wzrostu kosztu wynajmu boisk i sal, zatrudnienia trenerów oraz zakupu sprzętu treningowego. Jednocześnie zaznaczamy, że dalej obowiązuje ulga dla drugiego dziecka trenującego w Akademii, jednak od września wynosić ona będzie 60 zł miesięcznie. Liczymy, że kwota 10 zł miesięcznie więcej nie będzie dla Państwa zbyt dużym obciążeniem, mamy nadzieję, że obecny system socjalny w Polsce pomoże Państwu w opłaceniu treningów. Niestety z roku na rok koszty rosną i bardzo ciężko byłoby nam funkcjonować jako Akademii przy opłatach 90 zł/miesięcznie, dlatego liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Dziś trampkarze rozegrali 6 kolejkę okręgowej ligi trampkarzy. Był to jeden z najlepszych meczów naszej drużyny, jednak graliśmy nieskutecznie i z wielu stworzonych sytuacji wykorzystaliśmy tylko jedną. Ostatecznie ulegliśmy z Energetykiem Siechnice 4:1, ale mecz naprawdę należy zaliczyć do udanych. Gola dla naszej drużyny strzelił Kacper Lewandowski.

Skład:
Oskar Kluj - Kacper Grobelny, Marcin Mielczarek, Cyprian Kindrat, Mikołaj Jarosz, Oliwier Jaworski, Kamil Baran, Filip Oleś, Gracjan Stępień, Piotr Krok, Piotr Osman, Kacper Konarski, Mateusz Brożyna, Emil Danilewicz, Marek Nowakowski, Patryk Łamasz, Kacper Lewandowski.

Dziś o godz. 17.30 rozpoczął się zaległy mecz drugiej kolejki ligi okręgowej Trampkarzy, w którym Fenomen na stadionie w Leśnicy podejmował Orła Prusice. Do kadry meczowej po urazach wrócili Emil Danilewicz, Mateusz Brożyna oraz Marek Nowakowski. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli goście, którzy po strzale z rzutu wolnego objęli prowadzenie. Największym pozytywem tego meczu było to jak Fenomen zareagował. Gospodarze grali z ogromnym zaangażowaniem i co chwilę zagrażali bramce Orła. Do wyrównania doprowadził Gracjan Stępień. Drugą odsłonę meczu zaczęliśmy znakomicie. Najpierw znakomitą akcję Mikołaja Jarosza wykończył Kacper Lewandowski, chwilę później podanie Oliwiera Jaworskiego wykorzystał Marek Nowakowski. Fragmentami zbyt często chcieliśmy zagrażać bramce Gości i przez to Orzeł kontrował. Mieliśmy trochę problemów z dłuższym utrzymaniem się przy piłce, ale za to Nasi Zawodnicy chętnie grali 1 na 1 w ofensywie i dążyli do zdobycia kolejnych bramek.
Współpraca całej Drużyny i zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie.
Po meczu Gracze Fenomenu zaśpiewali w tradycyjnym kółeczku i podziękowali swoim Kibicom za wsparcie.


Skład : Kluj - Danilewicz, Mielczarek, Kindrat, Jarosz - Osman, Oleś - Baran, Stępień, Jaworski - Lewandowski oraz Grobelny, Brożyna, Konarski, Nowakowski, Krok, Łamasz.

sobota, 15 wrzesień 2018 18:29

Zwycięstwo i remis Fenomenu!

Fenomen w 4 kolejce okręgowej ligi trampkarzy zremisowali z Forzą II 3:3. To już 4 mecz bez porażki. Gratulacje dla chłopców i trenera!


Relacja z meczu młodzików(trenerka Ania):

3 kolejka meczów ligowych za nami. Młodzicy rozegrali spotkanie z Odrą Malczyce. Gra obu drużyn była na dobrym poziomie. Nasi zawodnicy zagrali poprawny mecz, zakończony pozytywnym wynikiem. Ważne jest, aby nasz zespół utrzymał dobry poziom gry przez 60 minut.  Jeżeli chodzi o słabsze aspekty meczu, to percepcja i finalizacja akcji. Na wyróżnienie zasługuje gra Marcela Bourehli. Bramki zdobyli Przemek Socha, Marcel Bourehla oraz Kamil Mądry (piękny gol z woleja)

Skład Szerszeni: Karol Banaś, Kacper Guzik, Maciek Pluta, Konrad Antkowiak, Maciek Kaczmarek, Przemek Socha, Mateusz Bagan, Kuba Lenik, Marcel Bourehla, Kuba Sierechan, Kuba Bejkus, Ignacy Łucki.

czwartek, 13 wrzesień 2018 20:57

Fenomen bez porażki!

Dziś o godz. 17.30 rozpoczął się mecz ligi okręgowej trampkarzy, w którym na stadionie w Leśnicy podejmowaliśmy EKS Kolektyw Radwanice. Niestety dzień przed meczem kontuzji nabawili się Paweł Korzeń i Marek Nowakowski. Mamy nadzieję, że nasi bardzo ważni zawodnicy jak najszybciej wrócą do gry. Dodatkowo z powodu gorączki nie mógł zagrać Emil Danilewicz, a Oliwier Jaworski był na zawodach lekkoatletycznych w Warszawie.

Gracze obu Drużyn z wielkim zaangażowaniem podeszli do tego meczu. Było sporo walki, pojedynków indywidualnych. Jednak to Fenomen kreował groźne sytuacje podbramkowe. Po fantastycznym podaniu Kamila Barana, Kacper Lewandowski pokonał bramkarza gości. Gospodarze chętnie wymieniali podania i szukali kolejnych okazji,których niestety nie udało się znów wykorzystać i wynik już do końca nie uległ zmianie. Cieszy ambitne podejście całego zespołu. Oprócz tego, że chętnie myślimy o działaniach ofensywnych, to jesteśmy bardzo aktywni w defensywie. Oskar Kluj oraz Kacper Grobelny po raz drugi zachowują czyste konto. Oczywiście to efekt działań w obronie całego zespołu. Bardzo pozytywnie zaprezentowali się również Zawodnicy z grupy Młodzików : Kacper Guzik oraz Mateusz Bagan zagrali bardzo ambitnie.

Skład : Kluj - Brożyna, Mielczarek, Kindrat, Jarosz - Krok, Osman - Baran, Stępień, Oleś - Lewandowski oraz Grobelny, Konarski, Mitelstet, Bagan, Guzik, Łamasz.

poniedziałek, 10 wrzesień 2018 06:45

Trampkarze górą w spotkaniu z Długołęką!

W niedzielę o 11.00 Trampkarze rozpoczęli mecz ligowy w Mirkowie z Zespołem GKS Mirków-Długołęka. Spotkanie praktycznie od początku do końca toczyło się pod dyktando Fenomenu. Nasi Zawodnicy posiadali sporą przewagę w utrzymaniu piłki i szczególnie w pierwszej połowie dynamicznie, składnie i z pomysłem konstruowali akcje ofensywne. Dobra współpraca całego Zespołu zaowocowała licznymi sytuacjami i bramkami. Gracjan Stępień, Paweł Korzeń i Kacper Lewandowski wpisywali się na listę strzelców.


W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił lecz spadło tempo gry Fenomenu. Goście mieli jeszcze kilka dogodnych okazji lecz nie zdołali zamienić ich na gole. Oprócz poczynań ofensywnych, warto zauważyć dobrą postawę całej Drużyny w defensywie. Ekipa z Mirkowa nie miała żadnej stuprocentowej sytuacji.


Skład : Kluj - Danilewicz, Mielczarek, Kindrat, Jarosz - Baran, Osman, Korzeń, Stępień, Jaworski - Lewandowski oraz Grobelny, Krok, Brożyna, Oleś, Konarski, Łamasz

poniedziałek, 10 wrzesień 2018 06:28

Zwycięstwo Fenomenu

Młodzicy Fenomenu rozegrali dziś spotkanie ligowe przeciwko Czarnym Białków. Był to już drugi mecz w terenowej lidze młodzików. W pierwszym podopieczni trenerki Ani zremisowali ze Zjednoczonymi Szczepanów 1:1.

W przeciwieństwie do poprzednich zawodów, dziś zjawili się wszyscy zawodnicy. Jakość gry naszego zespołu stała na wysokim poziomie. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania od pierwszej do ostatniej minuty. Zdominowaliśmy środek pola, długo utrzymywaliśmy się przy piłce i stworzyliśmy sporą liczbę sytuacji podbramkowych. Wyróżnić należy cały zespół, ponieważ podniósł się po poprzednim meczu, po którym został niesmak z powodu braku zwycięstwa. W tym spotkaniu graliśmy lepiej w praktycznie każdym aspekcie. Bramki strzelali: Bagan 2, Hajek, Sierechan 2, Socha, Cyrybułka, Bourehla.

Brawa dla całego zespołu i trenerki!

 

wtorek, 04 wrzesień 2018 20:29

Wystartowała liga trampkarzy!

We wtorek 4 września o godz 17.00 w Oleśnicy swoje zmagania w rozgrywkach klasy okręgowej rozpoczęli Trampkarze Fenomenu.

Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla Zespołu z Leśnicy, bo gospodarze już na początku meczu objęli prowadzenie. Mimo tego zawodnicy Fenomenu szybko pokazali, że z ogromnym zaangażowaniem podeszli do tego meczu. Najpierw kapitan Paweł Korzeń wykorzystał prostopadłe podanie Kacpra Lewandowskiego i doprowadził do remisu.

Następnie fantastyczną akcją popisał się Oliwier Jaworski. Oli minął kilku rywali i strzałem z ponad 20 metrów wrzucił piłkę Bramkarzowi "za kołnierz". Fenomen się nie zatrzymywał! Autorem trzeciego gola był Cyprian Kindrat, który znakomicie podłączył się z defensywy i dzięki uderzeniu zza pola karnego wpisał się na listę strzelców. Przed przerwą prowadzenie mógł jeszcze podwyższyć Kamil Baran, lecz jego strzał trafił w boczną siatkę.

Druga odsłona to już dominacja miejscowej Pogoni. Mieliśmy ogromne problemy żeby wyjść z pod wysokiego pressingu gospodarzy. Pod rzucie wolnym oraz rzucie różnym Drużyna z Oleśnicy doprowadziła do remisu. W samej końcówce bardzo bliscy zdobycia bramki byli Kacper Lewandowski oraz Kamil Baran, niestety ich strzały minimalnie minęły bramkę Pogoni.

Trener Oleg ocenia mecz na plus. Potrafiliśmy stworzyć dużo sytuacji, ale nie mogliśmy zdominować przeciwnika w środku pola. Fenomen był w tym meczu monolitem. Każdy zespół walczący przeciwko nam, będziem usiał się sporo natrudzić, żeby wyrwać 3 pkt. 

Skład Fenomenu: Kluj - Danilewicz, Mielczarek, Kindrat, Jarosz - Krok, Osman - Jaworski, Korzeń, Stępień - Lewandowski oraz Grobelny, Nowakowski, Baran, Oleś, Brożyna, Konarski.

Popularne