Polisa indywidualna

Aby przystąpić do ubezpieczenia NNW należy wybrać wariant ubezpieczenia oraz podać dane dziecka (imię, nazwisko, PESEL) smsem na nr 721 035 858 lub na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołączyć do listy ubezpieczonych można w każdej chwili, wystarczy informacja o chęci zgłoszenia do ubezpieczenia. My wysyłamy informację do ubezpieczalni. Kiedy polisa zostanie wygenerowana, będzie na niej nr konta do opłacenia. Wyślemy ją Państwu na maila i wtedy będą mogli Państwo dokonać wpłaty na podany nr konta.

WAŻNE - kwoty ubezpieczenia mogą różnić się od podanych w tabelce. Za każdym razem wysyłamy prośbę o nową ofertę.

OFERTA <- tutaj i poniżej

Generali

 

Popularne

 • Harmonogram treningów
  Harmonogram treningów Harmonogram treningów od 19 do 25 kwietnia Harmonogram treningów kwiecień - czerwiec 2021
 • Nabór do Akademii!
  Nabór do Akademii! Zapraszamy wszystkie chętne osoby z roczników 2007-2015 na treningi piłarskie do Akademii Sportu Fenomen Leśnica! 
 • Dokumenty uczestnika piłki nożnej w AS Fenomen
  Dokumenty uczestnika piłki nożnej w AS Fenomen Każdy uczestnik zajęć z piłki nożnej wraz z rodzicami/opiekunami jest zobowiązany wypełnić i dostarczyć Deklarację uczestnicta i…
 • Nowa grupa 2016!
  Nowa grupa 2016! Pierwszy trening, przez obostrzenia, przełożony na 19 kwietnia! Pierwszy trening dzieci z rocznika 2016 startuje już…
 • Nabór dziewczyn do AS Fenomen
  Nabór dziewczyn do AS Fenomen Pierwszy trening, przez obostrzenia, przełożony na 19 kwietnia, g.18:00 Stadion Leśnica!