News

Zakończyliśmy 2 projekty finansowane z mikrograntów. Jesteśmy wielce usatysfakcjonowani z kilku powodów. Po pierwsze udało się nam zorganizować pierwsze turnieje piłkarskie w całości finansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, w którym udział wzięło około 200 dzieci. Po 2 projekt mogliśmy zachować niską składkę członkowską dla cżłonków klubu, dzięki dofinansowaniu do działalności klubu np. do wynajmów obiektów. Po 3 mamy nadzieję, że działania, które rozpoczęliśmy będą kontynuowane z powodzeniem w przyszłości. Grupy objęte projektem miały zorganizowane 2 lub 3 treningi w tygodniu, poza tym brały udział w wielu zawodach sportowych (sparingi, turnieje).

Już teraz widzimy jak mocne stały się grupy roczników 2016, 2017, 2018 ale i widzimy perełki w najmłodszych skrzatach w roczniku 2019. Trenerzy spisali się znakomicie, byli zaangażowani w proces szkoleniowy, dopytywali, szukali rozwiązań, analizowali swoje działania, na zajęciach byli świetnymi mentorami dla młodych Szerszenii. Efekty dwómiesięcznego dotknięcia projektu w proces szkoleniowy będą krótko i długotrwałe. Mamy nadzieję, że dzięki cechom jakie niesie ze sobą uprawianie sportu, dzieci wyrosną na dobrych, wrażliwych ludzi, a kilku z nich będziemy mogli oglądać w telewizorach przyszłości z kawą, herbatą lub czymkolwiek innym :) w ręku z poczuciem spełnienia zawodowego. 

Projekty były realizowane od 1 sierpnia do 30 listopada, wzięło w nich udział ponad 300 dzieci. W projekcie brało udział 4 trenerów, 3 osoby obsługujące, 8 wolontariuszy. Dziękujemy wszystkim i szykujemy się do tworzenia kolejnych projektów.

Od września 2023 zmianie ulega wysokość składki członkowskiej w AS Fenomen Leśnica. Wynosić ona będzie 190 zł miesięcznie. Jest to spowodowane głównie ogromnym wzrostem opłat za wynajem wszystkich obiektów sportowych z jakich korzystamy oraz kosztów stałych takie jak opłaty sędziowskie, księgowość, wynagrodzenia dla trenerów, paliwo itd. Składka dalej pozostaje niska w porównaniu z innymi klubami we Wrocławiu. Jeśli chcemy zachować tak dobrą jakość treningów tj. trenerzy z licencjami UEFA B, UEFA C, 2 trenerów na treningach, treningi 1,5 - 2 h jesteśmy zmuszeni podnieść składkę do kwoty 190 zł, a dla nas najważniejsze, aby treningi stały na jak najwyższym poziomie przy jednocześnie niskiej kwocie składki członkowiej. 

Mamy nadzieję, że nie będzie to przeszkoda dla Państwa, aby dzieci uczęszczały na treningi. Proszę pamiętać, że mamy 2 możliwości niższej składki członkowskiej:

- rodzeństwo (190 zł pierwsze dziecko, każde kolejne 90 zł)

- podanie o obniżenie lub anulowanie składki w danym miesiącu lub dłuższym okresie spowodowane trudną sytuacją finansową/materialną

Uchwała - składka członkowska IX 2023

📢📢Zapraszamy wszystkich urodzonych w latach 2009 - 2019 na profesjonalne treningi piłkarskie‼️
🔹Startujemy 4 września
🔹Trenujemy TYLKO w Leśnicy
🔹Dwa pierwsze treningi są próbne
💛Mamy 13 letnie doświadczenie i liczne sukcesy szkoleniowe
💛Na jednego trenera na treningu przypada średnio 10 dzieci
💛Jesteśmy certyfikowaną szkółką Polski Związek Piłki Nożnej
💙Posiadamy grupę dziewczyn FenomenGirls
💙Gramy ligi, turnieje, sparingi
💙Organizujemy obozy, półkolonie
Jak do nas dołączyć❓❓Przyjdź na trening⚽️
 
jesień VI

 

Karta półkolonii - proszę wysłać skan lub zdjęcie dobrej jakości na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Półkolonie letnie z AS Fenomen 2023😎‼️

📅Termin

26.06.2023 - 30.06.2023 od g. 8 do 16

Koszt: 650 zł

Zapisy do 30.04.2023

1 rata do 30 kwietnia- 300 zł

2 rata do 5 czerwca - 350 zł

📍Lokalizacja Wrocław - Leśnica

📍Uczestnicy - zawodnicy/zawodniczki AS Fenomen urodzeni w latach 2008 - 2016

📍Oferujemy :

⚽️Codzienne 2 profesjonalne treningi piłki nożnej z wykwalifikowaną kadrą trenerską

🍊Dzienne wyżywienie: obiad

👿Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno – trenerskiej (Trener Michał, Trener Kacper, trenerka Ania, trener Darek - trener Fair Play Wrocław oraz PKS Łany)

📋Realizację programu sportowo – rekreacyjnego

Zapisy: 721 035 858 oraz 505 524 606

Dziki zwierz jeżozwierz

Lista dzieci

Michał Myśków
Adam Krasucki
Michał Nowak
Maciek Foremny
Wojciech Karpowicz
Emilie Brzecka
Oskar Chudy
Jacek Jakimko
Kuba Kosatka
Kuba Wnuk
Abdul Muweis
Milena Błaszczyńska
Tomasz Bernad
Maks Chmielewski
Kajtek Czachara
Igor Inglot
Wojciech Jankowski
Adam Jarosz
Borys Konopielko
Leon Leśniewski
Maciek Marynowski
Michał Mojsa
Adam Nowak
Adam Orłowski
Adam Szyfer
Maciek Zabrocki
Antoni Wodowski
Ignacy Hausner
Franek Bażanów

 

Popularne