News

Już niedługo startuje piłkarska półkolonia. Prosimy zapoznać się z harmonogramem, grupami treningowymi oraz wypełnić i odesłać skan lub przynieść trenerowi kartę uczestnictwa - Tutaj

plan tygodniowy

 

Poniżej grupy treningowe na półkolonii, grupa trenera Dawida trenuje w szkole na ulicy Eluarda, natomiast trenera Michała na ulicy Krępickiej. Popołudniowy trening odbywa się na dworze. W przypadku bardzo nieprzychylnej pogody, poinformujemy o tym dzień wcześniej, trening odbędzie się na sali.

sadadsasd

Dzięki pomocy gminy Wrocław, AS Fenomen Leśnica realizuje projekt "Trening dla przedszkola i pierwszaków". Gmina wrocław dofinansowuje projekt i  pomaga Akademii w jeszcze bardziej profesjonalnym prowadzeniu zajęć. Dzięki środkom finansowym w 3 najmłodszych grupach średnia ilość dzieci przypadających na jednego trenera to osiem. Indywidualizacje treningu podnosimy na jeszcze wyższy poziom. 

Nasz projekt znajdą Państwo na stronie internetowej www.wroclaw.pl

 

Termin: 10 - 14 lutego 2019 od g. 8 do 16

Lokalizacja: Wrocław - Leśnica

Uczestnicy: chłopcy urodzeni w latach 2005-2012

Oferujemy:

 • Codziennie 2 profesjonalne treningi piłkarskie z wykwalifikowaną kadrą trenerską. 
 • Dzienne wyżywienie: obiad, butelka wody niegazowanej
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno - trenerskiej
 • Realizację programu sportowo - rekreacyjnego
 • Atrakcje: kino, lasertag, basen, jumphall, gry i zabawy terenowe, gry i zabawy integracyjne
 • Ubezpieczenie NNW

Cena: 400 zł

I rata - 200 zł do 1.12.2019 II rata - 200 zł do 15.01.2020

Zapisy: Warunkiem rezerwacji jest zapisanie się telefonicznie oraz wpłacenie I raty w wysokości 200 zł na konto Akademii do 1.12.2019 r.

Szczegóły i informacje:

721 035 858

Zawodnicy trenera Michała wezmą udział w halowym turnieju Silesian Winter Cup, który odbędzie się w poniedziałek 30.12.2019 r. Ze wzlędu na to, że będzie to turniej halowy, zostanie powołanych tylko 9 chłopców. Koszt za drużynę to 490 zł. Koszt za 1 osobę - 50 zł. Powołani zawodnicy:

 1. Kuba Ikoniak
 2. Rafał Szopa
 3. Rafał Brożyna
 4. Szymon Świątek
 5. Joachim Białek
 6. Antoni Abram
 7. Adam Garkuszenko
 8. Mikołaj Kutyba
 9. Rafał Skrabka
 10. Adam Gąsior

Szczegóły dot. turnieju - link

Poniżej przedstawiamy podział na grupy treningowe w rocznikach 2005-2009. W pozostałych grupach treningi odbywają się w grupach w swoich rocznikach, tak jak w poprzednim roku. Aktualny post jest tylko dla grup 2005-2009!

Głównym założeniem przy podziale grup jest mała ilość dzieci w grupach. W każdej z nich jest już 20 osób, więc maksymalna liczba. W grupie wiodącej młodzika jest ponad 20 osób, więc zostanie zatrudniony trener asystent.

Drugą czynnikiem, który wpływa na to gdzie będzie grało dziecko, jest indywidualizacja szkolenia. Chcemy, aby każdy z młodych piłkarzy trenował z dziećmi o zbliżonym poziomie sportowym. Dlaczego? Bo dzieci najlepiej się rozwijają, kiedy mają do pokonania przeszkody, które są nie za trudne i nie za łatwe. Cały czas, współpracując z trenerami, rozmawiamy o każdym adepcie piłkarskim i staramy się jak najtrafniej określić jego poziom i zapisać do odpowiedniej grupy. Oczywiście bierzemy pod uwagę masę innych, niekiedy indywidualnych czynników.

podział na grupy 19

Popularne