News

AS Fenomen Leśnica w porozumieniu z Prezydentem Miasta Wrocław w ramach realizacji zadania publicznego, dodał do swojego programu szkolenia treningi indywidualne i treningi motoryczne. Treningi indywidualne będą prowadzone dla uczestników nieodpłatnie, natomiast część kosztów treningów motorycznych muszą być pokrytre przez jej uczestników (65 zł to koszt udziału w całym projekcie - 12 treningów motorycznych). Projekt trwa od 1 września do 21 listopada. Grafik treningów i listę osób wybranych przez trenerów AS Fenomen przedstawiamy poniżej (grafik zmieni się w listopadzie ze względu na treningi na sali). Bardzo prosimy o jak najszybszą informację czy syn będzie uczestniczył w treningach.

LP Tr Kamil 3 – ind Tr Michał 1 – ind Tr Michał 2 – ind Motoryka 1 Motoryka 2
1 D. Chmielowski P. Socha R. Szopa R. Szopa Milan Flak
2 M. Flak M. Kutyba Sz.Świątek P. Socha G. Karpowicz
3 P. Stankiewicz J. Białek A. Abram M. Kutyba  T. Białoskórski
4 A. Szefer R. Brożyna A. Garkuszenko J. Białek M. Spruch
5       R. Brożyna  A. Chudziński
6       Sz. Świątek A. Paszek
7       A. Abram M. Nowak
8       A.Garkuszenko W. Karpowicz
9       D.Chmielowski K. Ostrowski
10       M. Świder J. Kanachowicz
11       A. Gąsior A. Szefer
12       J. Orłowski K. Suligowski
13       K. Ikoniak  

 

jesień5 2020

Aby przystąpić do ubezpieczenia NNW należy wybrać wariant ubezpieczenia oraz podać dane dziecka (imię, nazwisko, PESEL) smsem na nr 721 035 858 lub na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołączyć do listy ubezpieczonych można w każdej chwili, wystarczy informacja o chęci zgłoszenia do ubezpieczenia. My wysyłamy informację do ubezpieczalni. Kiedy polisa zostanie wygenerowana, będzie na niej nr konta do opłacenia. Wyślemy ją Państwu na maila i wtedy będą mogli Państwo dokonać wpłaty na podany nr konta.

WAŻNE - kwoty ubezpieczenia mogą różnić się od podanych w tabelce. Za każdym razem wysyłamy prośbę o nową ofertę.

OFERTA <- tutaj i poniżej

Generali

 

Dostaliśmy zielone światło dla organizacji obozu sportowego. Ośrodek, zgodnie z wytycznymi z rządu, wysłał nam regulacje dotyczące przebiegu obozów. Bardzo proszę zapoznać się z obostrzeniami. Bardzo prosimy już do piątku 12go czerwca poinformować nas, czy syn weźmie udział i wpłacić 1 zaliczkę 300 zł(do piątku 19go czerwca) na konto Stowarzyszenia

04 1090 2503 0000 0001 3349 5264

w tytule proszę wpisać: Obóz piłkarski 2020, imię nazwisko dziecka - 1 rata

Jeżeli nie wysyłają jednak Państwo dziecka na obóz prosimy jak najszybciej nas o tym poinformować, musimy już podać dokładną liczbę osób do ośrodka Banderoza w Głuchołazach. 

Wytyczne ośrodka - link

Obóz głuchołazy

Bardzo prosimy o informacje do niedzieli wieczorem, kto z Państwa zgłasza dziecko do ubezpieczenia NNW. Udało się uzyskać lepszą ofertę, niż w poprzednim roku. W poniedziałek rano liczę ilość chętnych, wysyłam do ubezpieczalni, potem dostanę informację zwrotną, ile dokładnie kosztuje ubezpieczenie na 1 dziecko (w przypadku 20 chętnych 30,89). Dopiero wtedy będę prosił o wpłaty. Informacja na 721 035 858

Szczegóły dot. NNW

Oferta ubezpieczalni

oferta

Popularne