News

Rząd Polski przedłużył obowiązujące obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa. Zakaz treningów dzieci zostaje przedłużony do 18 kwietnia. Opłata za treningi w kwietniu zostaje obniżona do 60 zł. W przypadku rodzeństwa opłata za 2 dzieci wynosi 110 zł.

 

Nie możemy trenować? Ależ możemy‼ Nie poddajemy się💪‼
📢BOOM💣💣 TRENUJ KIEDY CHCESZ
Ponad 40 ćwiczeń o różnym stopniu trudności z podziałem na skrzaty🐝 i starsze dzieci🐝 do wykonania w dowolnym momencie‼
📢BOOM🧨🧨 WYGRAJ SPRZĘT FENOMENU
Fenomenalny Challenge🐝🐝 3 kategorie wiekowe, 3 zwycięzców‼️ Mistrz zgarnia odzież lub akcesoria z logiem Fenomenu🐝‼️ Kto pierwszy wykona wszystkie wyzwania❓ Wysyłamy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
📢BOOM🧨💣 DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI
Łańcuszek Fenomenu🐝‼️ Pomóż nam stworzyć najdłuższy piłkarski film piłkarski z Fenomenu. Wyślij film i sprawdź od kogo dostaniesz podanie🧐W kolejnym poście aktualny Łańcuch🐝‼️ Wysyłamy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szukaj codziennie aktualnego łańcuszka na naszym Instagramie
📢BOOM💣🧨💣🧨NIE PODDAWAJ SIĘ
Trenerzy będą zamieczać na protrainup w poniedziałki i środy w "szatni" zadania piłkarskie do wykonania i odesłania trenerowi‼️ Pokaż, że chcesz być najlepszy i że lockdown nie jest dla Ciebie wymówką do braku aktywności‼️ Jeśli ktoś nie ma protrain prosimy o kontakt 721035858
Liczymy, że wrócimy 10go na boiska pełni motywacji‼️💪
Nie możemy się doczekać🤪🤪

Od soboty 26 marca do 9 kwietnia obowiązuje zakaz uprawiania sportu przez dzieci i młodzież. Niestety czarny scenariusz się sprawdził i czekamy z niecierpliwością na odmrożenie obostrzeń. Treningi w czasie przerwy zostaną odrobione, jeśli przerwa potrwa do 9 kwietnia. W sytuacji przedłużenia obostrzeń będziemy obniżać opłatę za treningi.

Zapraszamy wszystkich zawodników AS Fenomen od najstarszych do roczników 2014 na obóz sportowy w Koszęcinie. Obóz sportowy niesie ze sobą masę korzyści wychowawczych, rozwojowych, społecznych i sportowych dla dziecka. Dzieci uczą się samodzielności, odpowiedzialności, systematyczności, radzenia sobie w grupie rówieśników. Zawodnicy na poziomie sportowych osiągają więcej niż przez kilka miesięcy treningów 2 - 3 razy w tygodniu. Dowiadują się dużo nt. treningu mentalnego, dietetyki, taktyki i założeń na najbliższy rok. Grupa integruje się, nawiązują się wieloletnie przyjaźnie, dzieci uczą się rozwiązywania konfliktów, dostosowania się do planu dnia, regulaminu, zaleceń trenerów, kierownika obozu. Nie nudzimy się - każdy dzień jest zaplanowany co do minuty! W najbliższym czasie tygodniowy plan obozu!

Termin: 5 - 12 sierpień 2021 r.

Miejscowość: Koszęcin

Ośrodek: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wiek uczestników: 2006 - 2014

Zgłoszenie: telefoniczne 721 - 035 - 858, 505 - 524 - 606 bądź mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

1 rata: 400 zł do 30 kwietnia

2 rata: 450 zł do 30 czerwca

3 rata: 400 zł do 15 lipca

Oferujemy:

 • Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i Wifi
 • Codzienne projesjonalne treningi piłkarskie z wykwalifikowaną kadrą trenerską (trener Michał Bakalarz licencja UEFA B, trener Mateusz Jakubowski licencja UEFA C)
 • Pełne wyżywienie
 • Ognisko z kiełbaskami
 • Korzystanie z basenu letniego
 • Gry i zabawy terenowe, gry i zabawy integracyjne
 • Inne atrakcje
 • Ubezpieczenie NNW
 • Uroczyste podsumowanie obozu

Kontakt: 721 035 858, 505 524 606, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Popularne

 • Harmonogram treningów
  Harmonogram treningów Harmonogram treningów od 19 do 25 kwietnia Harmonogram treningów kwiecień - czerwiec 2021
 • Nabór do Akademii!
  Nabór do Akademii! Zapraszamy wszystkie chętne osoby z roczników 2007-2015 na treningi piłarskie do Akademii Sportu Fenomen Leśnica! 
 • Dokumenty uczestnika piłki nożnej w AS Fenomen
  Dokumenty uczestnika piłki nożnej w AS Fenomen Każdy uczestnik zajęć z piłki nożnej wraz z rodzicami/opiekunami jest zobowiązany wypełnić i dostarczyć Deklarację uczestnicta i…
 • Nowa grupa 2016!
  Nowa grupa 2016! Pierwszy trening, przez obostrzenia, przełożony na 19 kwietnia! Pierwszy trening dzieci z rocznika 2016 startuje już…
 • Nabór dziewczyn do AS Fenomen
  Nabór dziewczyn do AS Fenomen Pierwszy trening, przez obostrzenia, przełożony na 19 kwietnia, g.18:00 Stadion Leśnica!